# notepad

Elam, Divadlo Hudby a ty tiež...

vstup voľný, prídite aj vy

Predvčerom 5.3. (v stredu) som sa nechal ukecať na akciu v Elame. Bolo mi len povedané, že je to niečo o skupine U2. Keďže je U2 jedna z mojich srdcoviek, tak som si povedal, že prečo nie. Jednu skvelú U2 party som zažil v Metro pube strašne dávno, asi 5-6 rokov dozadu.

Názov programu: Divadlo Hudby vám prináša hudobný profil U2.

Pri názve Divodlo Hudby, ma chytá nostalgia. Ešte môj tatko, keď bol mladý, si so svojimi rovesníkmi založil Divadlo Hudby. Videl som zopár fotiek z ich klubu a verím, že tam bolo fajn...

Akcia v Eláme sa začala s malým oneskorením, čo nám umožnilo zadovážiť si občerstvenie. Za neuveriteľných 16,- Sk si v Eláme môžete kúpiť kofolu (originál).

Pochybujem, že ešte niekde v Bratislave sa nájde podnik s takou prívetivou cenou :)

Jej zabudol som na Viechu v Karlovke, tam je lacné všetko. Z ponuky vo Vieche odporúčam: utopenca, klobásku s feferónkami a chrenom a do tretice, nakladaný hermelín. Mňam.

Mno ale vrátim sa ku Divadlu Hudby v Eláme. Samotný program v prvej časti pozostával z predstavovaní jednotlivých členov skupiny U2. Ku každému nám boli ukázané nejaké fotografie a dozvedeli sme sa stručný prierez biografiou. Jediné čo by som chcel vytknúť, je množstvo informácií. Nehovorím, že som sa nič nové o skupine nedozvedel, ale možno som čakal troška viac. Veľmi sme sa zabávali na oblečení a účesoch členov U2 na začiatku ich kariéry.

Medzi jednotlivými profilmi členov boli premietané videoklipy skladieb. Prvá časť trvala necelú hodinku, ubehlo to ako voda. Po zhruba desať minutovej prestávke začalo premietanie live koncertu zo Slane Castle (go Home tour). Priznám sa, že originál tohoto DVD vlastním doma, takže som vydržal iba zopár prvých skladieb.

Chcel by som sa týmto poďakovať organizátorom za príjemné spestrenie večera. Som rád, že aj v dnešnej dobe sa usporadúvajú takéto akcie a sľubujem, že budem sledovať program aby mi nič neuniklo :)

panel [7.3.2008]
  • kvoco (26.11.2009)
    Ahoj, za Divadlo Hudby som rad ze sa ti akcia pacila, za barmanov Elamu som rad ze sa ti ceny zdaju privetive - snazime sa. Len jednu vec prosim, Elam sa pise bez dlzna :-) Trha mi to oci/usi ked to vidim/citam
  • panel (2.12.2010)
    vdaka za info, opravím :)
» Pridaj komentár:
Meno:
E-mail:
 
Príspevok:
Opíš kód z obrázka:


Heslo:

© 2007 panel / igipop
aaa