# notepad

Žilinskí chuligáni v lietadle

Po dlhšej odmlke píšem, pretože aj keď nemám moc času nazvyš, nezdržal som sa komentára. Po prečítaní článku na sme.sk, sa mi zasa otváral vyskakovací nožík vo vačku. Ak chcete vedieť prečo, čítajte ďalej...

Nechápem prečo sa niektorí ľudia správajú ako zvieratá, alebo že by sa nesprávali? Po dočítaní článku ma napadlo iba jedno slovo - "sedlač".

Veď čítajte: http://zilina.sme.sk/c/4208451/zilinski-chuligani-v-lietadle-facka-kradez-a-nadavky.html

Čo bežalo v hlavách týtcho ožratých fanúšikov? Prečo nemôžu dať ostatným ľuďom pokoj? Asi im povinnosti vyplývajúce z fandenia zaberajú tolko času, že sa nemajú šancu zblížiť s osobou opačného pohlavia a poriadne si zasúložiť. Nič iné ma nenapadá, pretože nevybúrený chlap, hotová pohroma.

V diskusii som nôarazil na jeden zaujímavý príspevok a nedalo mi ho necitovať :)

"sedlak nie je clovek podla miesta bydliska, ale podla sposobu myslenia a zitia, sedlak je zadubenec, ktory byva v Ba a sa najdalej dostal do Senca rovnako ako sedlak zo ZA, ktory videl madarov v TV ked davali na OH medailu madarskym vodnopolistom, ale zaroven vie ze uz od Prievidze sa "madari roztahuju", sedlak je ozraty vychodniar v monterkach tackajuci sa po uliciach akehokolvek zapadoslovenskeho mesta vykrikujuc "vy sk..eni namysleni blavaci" proste Ba pre neho zacina zapadne od Brezna, sedlak je clovek, ktory si mysli ze udriet zenu po prichode domov je zivotny standard, sedlak je clovek, ktory cely zivot v krcme caka na spasenie od fuhrera ktoreho zvolil v poslednych volbach a stale sa nedockal, sedlak je clovek ktory nedokaze vymysliet nic nove, sedlak je clovek zijuci vo svojom svete o pocte 1000-2000znamych v ktorom sa citi "star" ma pocit ze ked pozna taxikara fera a policajta joza a raz pil aj so starostom tak je znama osobnost...no a ak sa takyto sedlak dostane mimo svojej obvyklej zony posobenia, tak nevie co so sebou...miesto rodiska alebo bydliska je fakt nepodstatne" (danken)

panel [5.12.2008]
» Pridaj komentár:
Meno:
E-mail:
 
Príspevok:
Opíš kód z obrázka:


Heslo:

© 2007 panel / igipop
aaa