# notepad

Roísín Murphy - Overpowered [music for summer]

Roísín Murphy zakladateľka a speváčka skupiny Moloko vydala už v poradí svoj druhý sólový album, ktorý určite stojí za vypočutie.

Keď som na Rádiu-FM prvý raz počul skladbu Overpowered, povedal som si že "very" fajn. Potom prišla na rad pieseňka You Know Me Better, reku že móže byť tiež. Že jaké fajn veci tam hrajú aj keď som vôbec netušil, že ide o tú istú interpretku.

Síce Adela a Sajfa sú fajn, ale tá hudba čo púšťa "fanrádio" furt dokola sa už fakt nedá počúvať. Podľa mňa je dosť choré, počuť jednu pesničku dva razy v priebehu dvoch hodín. Týmto vyhlasujem, že nie som fanrádio :) Viem že v Rádiu-FM nemajú takých dobrých moderátorov, ale pre mňa je hudba prednejšia.

Samozrejme to v Rádiu-FM po čase zaklincovali aj singlom Let Me Know. Vždy keď skladbu Let Me Know pustili do éteru, mal som problém ju dostať z hlavy. Tým sa začalo pátranie po interpretke :) Ako vždy google pomohol.


Roísín Murphy - Overpowered

Vtedy mi ešte nezaplo, že ide o speváčku z Moloka, až keď som začal písať tento článok, prečítal som si biografiu. Album je celkovo veľmi počúvateľný. Neodvážim sa o zaradenie albumu do nejakého štýlu, pretože sa v ňom celkovo prelínajú rôzne štýly od Broken Beats až po Dance.

Roísín Murphy - Let Me Know

Mal som nutkanie tu nasadiť ukážku z každej skladby, ale stratilo by sa to čaro, ktoré má človek, ktorý chce album počuť celý.

www.roisinmurphy.com

panel [8.4.2009]
» Pridaj komentár:
Meno:
E-mail:
 
Príspevok:
Opíš kód z obrázka:


Heslo:

© 2007 panel / igipop
aaa