# notepad

Utorok, 24. Marec 2009   »   zo života

Český sen

... krásny príklad konzumného života našich spoluobčanov. Je to film o nikdy nekončiacom hlade za akciami, žľavami a potrebou kúpiť si všetko a za babku :) Film o fingovanom otvorení nového obchodného reťazca, o tom ako nám reklama každodenne masíruje naše mozgové centrá "akciového tovaru".

pokračovanie...
Pondelok, 23. Február 2009   »   zo života

Náš Poppet

Prinášam video nášho nového člena rodiny. Zvedavého, nedočkavého a hravého chlapíka menom Poppet. Je to juhoamerická činčila.

pokračovanie...
Piatok, 5. December 2008   »   zo života

Žilinskí chuligáni v lietadle

Po dlhšej odmlke píšem, pretože aj keď nemám moc času nazvyš, nezdržal som sa komentára. Po prečítaní článku na sme.sk, sa mi zasa otváral vyskakovací nožík vo vačku. Ak chcete vedieť prečo, čítajte ďalej...

pokračovanie...
Streda, 1. Október 2008   »   zo života

Výročie zániku Rádia Ragtime

Dovolil som si okopírovať tento príspevok z kalendára udalostí. Mal som veľmi rád Ragtime, dokonca som vyhral aj CDčko :) Nostalgický pocit pohltil ma a dúfam, že na super chvíľky strávene s radiom Ragtime nikdy nezabudnem. Týmto by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí sa na tvorbe rádia Ragtime podieľali.

pokračovanie...
Štvrtok, 12. Jún 2008   »   zo života

Problémy boháčov

Pri čítaní správ na internete som narazil na správu, ktorá ma zarazila a pobavila. Keby so mal citovať sám seba, povedal by som: "Treba sa mačkať s veľkou loďou do malého prístavu za každú cenu...". Aj keď by som možno chcel vyskúšať aspoň na jednu hodinu byť miliardár, asi radšej zostanem tam kde som :) Predsa len istota je istota. Pán v nasledujúcom článku má asi iné problémy ako bežný smrteľník.

pokračovanie...
Pondelok, 17. Marec 2008   »   zo života

Spam ako vyšitý

Dostal sa mi do mojej emailovej schránky spam (nevyžiadaný email), ktorý ma pobavil ale troška aj zneistil. Ak chcete vedieť ako sa vyvarovať tomu aby ste si "nezavírili" počítač a zároveň sa pobaviť tým čo mi prišlo, čítajte ďalej.

pokračovanie...
Piatok, 7. Marec 2008   »   zo života

Neblogujem !

Neviem prečo ale nemám rád to slovo. Nedajbože by ma niekto nazval blogérom. Katastrofa také niečo len pomyslieť.

pokračovanie...
Piatok, 7. Marec 2008   »   zo života

Čo s voľným časom...

ktorý máte pri sedení na na tróne, na ktorý chodia aj králi pešo.

Pred rokom sme sa nasťahovali do garzónky a zistil som, že na záchode máme strašne málo miesta a stojan s novinami a časopismi sa nám sem akosi nezmestí. Viete si potom predstaviť tie stavy, keď tam musíte sedieť, pozeráte na steny, podlahu. Máte spočítané všetky kachličky na podlahe, poznáte naspamäť všetky etikety z dezinfekčných prípravkov, krabičiek a viete parametre vášho toaletného papiera.

pokračovanie...
Piatok, 7. Marec 2008   »   zo života

Dnes bol divný deň

pokračovanie...
 zoznam rubrík » všetky » zo života
Heslo:

© 2007 panel / igipop
aaa