# download


Audiograbber v1.83
Audiograbber je program určený na grabovanie audio CD. Kopíruje digitálne audio, nie cez zvukovú kartu, čo umožňuje vytvoriť dokonalú kópiu originálu (vie dokonca aj urobiť test dokonalosti kópie). Vie kopírovať CD priamo do fromátu MP3.

Lame Codec v3.98.2 do Audio Grabbera
Audiograber je v podstate bez tohoto nepoužiteľný :) Nakopírujte súbor "lame_enc.dll" do programového adresára Audiograbbera (napr. C:\audiograbber).

WinSSL Wrap v1.17
WinSSL Wrap je maličká utilitka, tzv. šifrovaný tunel s grafickým vzhľadom. Podporuje FTP protokol so SSL, v tomto prípade je len šifrované len pripojenie. Pomocou tohto programu môžete vytvoriť základný redirektor, zabezpečený redirektor so SSL pre vstup a výstup. WinSSL Wrap môžete použiť napr. ako šifrovaný tunel na čítanie e-mailu, alebo na telnet. Vhodný pre pripojenie sa IRC server cez šifrované spojenie, napríklad na server irc.sh.cvut.cz.

PSPad v4.57
Volně šiřitelný (freeware) univerzální editor, určený pro operační systém Microsoft Windows, který využijí všichni, kteří:
- pracují s prostým textem - velké možnosti formátování textu
- vytvářejí webové stránky - obsahuje řadu unikátních funkcí, které ušetří spoustu času
- programují a potřebují IDE pro svůj kompilátor - odchytávání a parsování výstupu kompilace, integrace helpu, porovnávání verzí...

XP Undelete
Iste ste si už občas zmazali (samozrejme aj z koša) niečo čo ste vlastne zmazať nechceli. Najlepšie v takomto prípade nič nikam nekopírovať a ani nezmazať a použiť tento program. Máte vysokp šancu na obnovenie...
JDownloader v0.9.579
Dobrý programček, ktorý vám umožní sťahovať balíčky napríklad z rapidshare.com, bez toho aby ste museli čakať a kontrolovať stav súborov. Robí to všetko za vás aj keď zrovna pri počítači nie ste.

 

[26.11.2009]
Heslo:

© 2007 panel / igipop
aaa